In 2019 organiseerde Clubmot in samenwerking met Reizen De Lathauwer de “Gouden Driehoek”-reis. Alle deelnemers waren super enthousiast en de samenwerking met de lokale begeleiders verliep vlekkeloos. Omdat we niet elk jaar een exclusieve groepsreis naar daar kunnen aanbieden maar wel iedereen de kans willen geven om het prachtige Zuid-Oost Azië met de motor te verkennen hebben we beslist om te opereren als partners. Door het opzetten van dit partnership willen we de reizen van onze lokale partner ter beschikbaar stellen voor een breder publiek en hen ook laten genieten van de prachtige wegen in Zuid-Oost Azië. Ze hebben bakken ervaring voor het organiseren van motorreizen in deze regio.

Op onze Clubmot reizen website publiceren we de data voor de meerdaagse trips (minimum 7 dagen).

Clubmot zorgt voor:

  • Inschrijving op een door jou aangegeven datum (via onze site) en Clubmot bezorgt je gegevens aan onze lokale partner.
  • Administratieve afhandeling (doorsturen van gegevens, …)
  • Hulp bij de voorbereiding indien gewenst

Clubmot zorgt niet voor:

  • Boeken vlucht heen – en terug (kan eventueel via Reizen De Lathauwer geregeld worden)
  • Ondersteuning ter plaatse (gebeurt door de lokale begeleider).

Er wordt geen voorschot aangerekend, de volledige betaling gebeurt via de lokale partner.